Ми пропонуємо комплексні рішення для приватних осіб, компаній, підприємств і установ.

Підписуємо договір на гарантійне обслуговування наших систем відеоспостереження.

Всі системи відеоспостереження, розроблені та впроваджені нами, складаються з відомих світових брендів DAHUA, HIKVISION, що забезпечує їх надійність та високу ефективність.

Отримати консультацію

Зателефонувавши до нас, ви отримаєте безкоштовну консультацію спеціаліста.

Зателефонувати

Спектр наших послуг включає в себе:

 • постачання обладнання;
 • монтаж відеоспостереження;
 • запуск та налаштування системи;
 • навчання в області користування;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування;
 • періодичне технічне обслуговування.

Системи відеоспостереження – це одна з форм електронних систем безпеки, яка в даний час стала стандартом, з охорони майна, об’єктів і людей.

Відеоспостереження забезпечує можливість нагляду за домом, бізнесом та громадськістю. Однак, щоб правильно виконувати свої завдання, на етапі проектування системи відеоспостереження, необхідно звернути увагу на кілька важливих факторів.

Приймаючи рішення, слід пам’ятати про те, що пропозиція ринку в області відеоспостереження дуже велика. Тому найкраще, якщо їхній вибір зроблено професіоналами. Тим більше, що камери постійно вдосконалюються.

Ми здійснюємо послуги в області комплексних монтажних робіт по встановленню відеоспостереження для компаній, шкіл, магазинів, виробничих підприємств, офісів, складів, приватних будинків та квартир, а також, комплексні системи відеоспостереження для ОСББ, по догляду за прибудинковою територією, під’їздами, гаражами, паркінгами та дитячими майданчиками.

Додаткові можливості відеоспостереження:

  • перегляд і керування з будь-якої точки землі через Інтернет;
  • цифрова якість зображення HD, Full HD та Ultra HD;
  • можливість зміни робочого режиму, з безперервної на періодичну таблицю (тільки при виявленні руху);
  • реєстрація зображення як при яскравому сонячному світлі, так і в повній темряві;
  • робота системи в будь-яких температурних умовах;
  • зручний перегляд, пошук в архівах, з урахуванням часу запису.

Сучасна IP-система, базується на цифрових передачах даних, тобто аудіо- та відео- з високою якістю зображення та роздільною здатністю до 8K. IP-відеоспостереження — це система, побудована за допомогою мережевих камер, відеореєстратора, жорстких дисків та інших IP-аксесуарів. Завдяки її застосуванню, можна переглядати територію кожного об’єкту. В IP-технології ми можемо створювати великі системи відеоспостереження з використанням кабельних та безпровідних мереж. Монтаж відеоспостереження, що пропонується нами, складається з найкращого професійного обладнання від відомих світових виробників Hikvision, Dahua.

Наявне в нас обладнання високої чіткості, гарантує чудову картинку зображення у найкращій якості. Відеокамери дозволяють зчитувати купюри, фіксувати номерні знаки а також захоплювати найдрібніші деталі, як вдень, так і вночі. Ми допоможемо вам вибрати правильну роздільну здатність для спостереженої зони, фокусну відстань об’єктива та ІЧ-підсвітки.

Системи IP відеоспостереження рекомендуються для людей, які цінують найвищу якість і вимагають безпеки на максимально можливому рівні. Обладнання, доступне в нас, дозволяє створити повну, автономну та надійну систему відеоспостереження. Віддалений доступ в Інтернет для кожного (мобільного) пристрою, та багато практичних функцій, які дозволяють легко контролювати обладнання та керувати системою.

Безпека на найвищому рівні.

Якщо ви шукаєте систему безпеки, яка відповідає всім вимогам — IP відеоспостереження є найкращим вибором.

Ми запрошуємо вас ознайомитись з нашою пропозицією, та спроектувати систему відеоспостереження відповідно до ваших вимог.

Встановленні нами, системи відеоспостереження, вже захищають безліч приватних та промислових об’єктів.

Приєднуйтесь до числа клієнтів, задоволених нашими послугами!

Послуги

Перегляньте також:

Електричні теплі підлоги та системи сніготанення

Тепла підлога, монтаж якої ми описуємо, здатна служити довгі роки і не вимагати ніяких робіт з догляду

Сигналізація

Встановленні нами системи сигналізації, вже захищають безліч приватних та промислових об’єктів

Електромонтаж

Виконуємо електромонтажні роботи в житлових приміщеннях та промислових об’єктах