Завданням системи охоронної сигналізації – є передача інформації про загрозу в певному місці (приміщенні або на території), щоб вжити відповідних заходів.

На що варто звернути увагу:

Отримати консультацію

Зателефонувавши до нас, ви отримаєте безкоштовну консультацію спеціаліста.

Зателефонувати

Безпровідна система AJAX

Гарантією добре спроектованої системи охоронної сигналізації – є правильне розміщення датчиків і бар’єрів, а також налаштування їх так, щоб ефективно забезпечували “слабкі місця” будинку і навколишнього середовища.

Оптимальним варіантом є, коли проект системи охоронної сигналізації, його установку, монтаж, введення в експлуатацію виконує одна компанія. Простіше і швидше можна буде усунути можливі несправності.

Ми, піклуючись про Вашу безпеку, пропонуємо проект, монтаж і обслуговування надійних систем сигналізації відомих брендів. Володіючи багаторічним досвідом роботи в цій галузі, ми зможемо краще передбачити можливі загрози, а також налаштувати аварійні системи до специфіки даного об’єкта.

Системи сигналізації, які ми встановлюємо на території об’єктів наших Клієнтів, встановлюються відповідно за індивідуально підготовленим проектом. Ми дотримуємося рекомендацій виробників пристроїв сигналізації та використовуємо свій власний досвід, а також допомагаємо у виборі оптимальних параметрів.

Встановленні нами системи сигналізації, вже захищають безліч приватних та промислових об’єктів.

Приєднуйтесь до числа клієнтів, задоволених нашими послугами!

Послуги

Перегляньте також:

Електричні теплі підлоги та системи сніготанення

Тепла підлога, монтаж якої ми описуємо, здатна служити довгі роки і не вимагати ніяких робіт з догляду

Відеоспостереження

Всі системи відеоспостереження, розроблені та впроваджені нами, складаються з відомих світових брендів

Електромонтаж

Виконуємо електромонтажні роботи в житлових приміщеннях та промислових об’єктах