Коли викликати електрика?

Не кожна електрична аварія повинна бути поштовхом, щоб взятися за телефон і викликати спеціаліста. Багато з них, це незначні дефекти, які ми можемо виправити самі, не несучи витрат за виклик майстра. В деяких ситуаціях ми повинні шукати допомоги – коли саме?

Береженого бог береже – якщо ми не відчуваємо в собі сили, щоб замінити лампочку, варто скористатися допомогою – не стільки фахівця, як знайомого або сусіда, який має спритність для самостійного усунення побутових несправностей, пов’язаних з електрикою. Така людина, звичайно, при дотриманні необхідних заходів безпеки, буде в змозі не тільки замінити лампочку, але і відновити пошкоджений контакт.

Ми також можемо знаходитися в такій ситуації, коли виклик спеціаліста буде необхідний. Добре, щоб на видному для всіх місці був записаний номер телефону для виклику провіреного електрика.

Коли проблема стосується електропроводки в нашій квартирі, необхідно буде викликати спеціаліста-електрика. Він повинен з’явитися в разі, якщо будуть відбуватися збої в роботі нашої електропроводки, наприклад, несправність розетки, іскри і загоряння проводів, викликані великим, як на їх діаметр споживанням потужності, через підключення завеликої кількості пристроїв.

Трапляються також ситуації, коли ми повинні порадитися з електриком. Однією з них може бути заміна старої, несправної електропроводки (наприклад з алюмінієвих проводів на мідні). Іншим прикладом може бути заміна опалення на електричне, що пов’язано з купівлею відповідного електро котла високої потужності. Тоді необхідно буде провести нову лінію від щитка.

Ситуацій може бути безліч, і якщо Ви невпевнені що справитесь з електрикою самостійно, тоді потрібно телефонувати до спеціаліста, котрий за короткий термін і з мінімальними втратами, усуне аварію.